Zamów bloczki betonowe i prefabrykaty

Hurtowa sprzedaż materiałów budowlanych

Beton Stopnica

Beton Stopnica to wykwalifikowana firma, w której pracownicy posiadają ogromną wiedze i dzięki temu wszystkie realizację, wykonane są na najwyższym poziomie. Oprócz samej produkcji betonu, zajmujemy się również magazynowaniem betonu Stopnica.  

W naszej ofercie znaleźć można także  ogólnobudowlane przedmioty jak prefabrykaty czy te brukarskie. Beton Stopnica to najlepsza propozycja dla każdego kto chce wybudować nieruchomość. Oprócz realizacji typu domy jednorodzinne, znajdziemy także obiekty takie jak:

  • osiedla mieszkaniowe;
  • markety;
  • szkoły;
  • obiekty użytkowe;

Beton Stopnica wyróżnia się dużą estetyką i oczywiście terminowością. Pilnuje każdych przedsięwzięć, nie ma mowy, że o czymś zapomnimy. 

Flota aut  Beton Stopnica

Oprócz szerokiej oferty prac ogólnobudowlanych, posiadamy w ofercie flotę aut, które sprawdzą się na każdej budowie. Transport jaki posiadamy charakteryzuje się maszynami o wielu zastosowaniach. Zaczynając od minikoparki, a kończąc na gruszce. Do nas należy również załadowanie produktów jak ich rozładowanie. Wyróżnia nas bezpieczny transport, który przewiezie każdy nasz wyrób, spokojnie na miejsce.

Beton Stopnica jaki produkujemy, jest jednym z najlepszych produktów naszej firmy. Wykorzystywany w budownictwie posiada wiele wartościowych cech, które idealnie się sprawdzą przy budowie wielu nieruchomości ale również dróg. Dużą wytrzymałość do jedna z najważniejszych cech jakie posiada. Jego plastyczność ułatwia jego położenie.